Demirtaş Aynı Sen Değilsin

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, 'Dilek, Selvi ve Canan hanımların Demirtaş’la dayanışma fotoğrafına dair' yazısı üzerinden Ahmet Hakan'ı eleştirdi.

Ahmet Adalet an'ın Selvi Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu, Başak Demirtaş ve Dilek İmamoğlu'nun bir araya tekrar gelmesiy ile ilgili yazısına Fatih Altaylı'dan cevap geldi.

Ahmet hakan, dünkü yazısında, Selvi Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu, Başak Demirtaş ve Dilek İmamoğlu'nun buluşmasıy ile ilgili "Bu üç ismin Başak Hanım’la her buluşması, Halkların Demokratik Partisi’yi ittifak içinde tutma azminin bir göstergesi... Görebildiğim kadarıyla Halkların Demokratik Partisi de mesajı alıp kabul etmiş gibi..." demişti.

Ahmet hakan: Selvi, Canan ve Dilek Hanım'ın Başak Hanım’la her buluşması...Ahmet hakan: Selvi, Canan ve Dilek Hanım'ın Başak Hanım’la her buluşması...

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Ahmet hakan'a isim vermeden cevap verdi.

ALTAYLI: DEMİRTAŞ AYNI, SEN DEĞİLSİN

Altaylı'nın yazısı şu şekilde:

Hürriyet yazarı arkadaşımız, Cumhuriyet Halk Partisi ve İmamoğlu’nu “terör bağlantılı” göstermek için ince ince “dostane” yorumlar yapıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerinin eşleri ve kadın Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileri Demirtaş’ın metinlerinden oluşan bir tiyatro oyununu izlemeye gitmişler.
Burada maksat belli.

“Cumhuriyet Halk Partisi terör ile arasına mesafe falan koymuyor” diyor fakat bunu “sinsi” bir çakallıkla, moda tabiriyle “sübliminal” bir şekilde hallediyor.

İyi de adetn yazar, sen de aynı Demirtaş’la bağlama çalıp, türkü söylüyordun.
Demirtaş o gün neyse bugün de o.

Değişen tek şey senin patronun ve senin görevin.

14 Ocak 2020 İstanbul/ Başakşehir- Gündem --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ajans Çaldıran Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ajans Çaldıran hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.